LS ZERO

Nadčasové, minimalistické, dokonalé: LS ZERO uplatňuje designovou klasiku LS 990 v novém, zapuštěném řešení. Nábytek, zdivo nebo sádrokarton: LS ZERO vytvoří v každé montážní variantě ploché spojení mezi povrchem a ovládacím prvkem. Tak získá váš nový interiér přesvědčivou tvůrčí výpověď. Alternativně je LS ZERO k dispozici také ve verzi s instalační výškou 3 milimetry. V řadě LS ZERO se vyrábí maximálně trojnásobné rámečky.

Povrch

S LS ZERO lze spínače, zásuvky a chytré ovladače instalovat zapuštěné bez ohledu na montážní povrch. 

Zdivo

Sádrokarton

Nábytek

Tapety

Zdivo

LS ZERO se instaluje do běžných elektroinstalačních krabiček. Zapuštěnou instalaci umožňuje úzký rámeček LS ZERO a sádrový montážní rámeček LS ZERO s instalační výškou 12,5 mm, který se pevně spojí s omítkou a zabrání vzniku trhlin. V balení se sádrovým montážním rámečkem je přiložena polystyrénová šablona, která usnadňuje čisté omítání.

Sádrokarton

LS ZERO a montážní povrch také hladce vizuálně splývají při stavbě ze sádrokartonu a to bez potřeby speciálního nářadí, nebo speciálních elektroinstalačních krabiček. Předpokladem pro montáž je dvojitá sádrokartonová deska. Zapuštěnou instalaci umožňuje (stejně jako při instalaci do zdiva) úzký rámeček LS ZERO a sádrový montážní rámeček LS ZERO, který má stejnou instalační výšku jako sádrokarton (12,5 mm) a umožňuje těsné usazení a pevné spojení s povrchem.

Montážní postup do zdiva a sádrokartonu

Nábytek

Dokonalý interiérový design: S LS ZERO se moderní elektroinstalace stává designovým prvkem nábytku.

Kromě současného vkusu, nezávislého na trendech získává nábytek s LS ZERO sofistikovaný design.

Pomocí technických výkresů specifikovaných společností JUNG, může výrobce nábytku pracovat s milimetrovou přesností. Po vyříznutí otvoru následuje montáž elektroinstalační krabičky do dutých stěn. Stáhněte si doporučení pro instalaci systému LS ZERO.

Montážní postup pro instalaci do nábytku

Tapety

Alternativně je LS ZERO k dispozici také ve verzi s instalační výškou 3 mm. Pro plošnou montáž na tapety. Designový rámeček přesahuje okraj tapety minimálně o 1,5 mm a poskytuje tak harmonický vzhled. Tato verze je vhodná i pro omítku nebo sádrokarton o tloušťce 12,5 mm.

Barevná provedení

Řada LS ZERO je standartně dostupná v provedení bílá, matná sněhově bílá, matná grafitově černá, světle šedá, nerez ocel, hliník, hliník dark, klasická mosaz. Na objednávku s termínem dodání až 8 týdnů jsou provedení krémová, černá, hliník antracit, antická mosaz.

LS ZERO je k dispozici i v jedinečných barvách Les Couleurs® Le Corbusier stejně jako řada LS 990.

LS ZERO bílá LS ZERO světle šedá
LS ZERO matná sněhově bílá LS ZERO matná grafitově černá
LS ZERO nerez ocel LS ZERO hliník
LS ZERO klasická mosaz LS ZERO hliník dark

Oceněný!

LS ZERO přesvědčuje svým jedinečným designem pro zapuštěnou montáž a také četnými oceněními poroty – a mimo jiné již získal cenu Plus X Award, Iconic Award a German Design Award.

Více se dozvíte zde

Katalogy

LS ZERO
Nová matná provedení
Přehledový katalog JUNG