Svítí jasně, jemně osvětlené nebo barevné jako duha: s volně programovatelnými nástěnnými vysílači JUNG lze lampy osvětlovacího systému Philips Hue velmi jednoduše ovládat i bez chytrého telefonu.

Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth Low Energy


Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth LE umožňují intuitivní ovládání systémů chytrého osvětlení v obytných prostorech a budovách. Nové nástěnné vysílače s bezdrátovou technologií kompatibilní s IoT propojují digitální ovládání osvětlení s ergonomickým ovládáním vypínače.

Nástěnné vysílače JUNG pro Philips Hue

Jeden spínač – celý rozsah.

Přehled výhod

Přepínejte, jak a kde chcete

Opravdu praktické
Bez ohledu na stávající elektroinstalaci lze nástěnný vysílač JUNG pro Phillips Hue namontovat na stěny a hladké povrchy – přesně tam, kam chcete. Jednoduše přišroubujte nebo nalepte. Hotovo!

Volně programovatelné přiřazení tlačítek
Při nastavování funkcí máte svobodnou volbu. Tlačítkům na nástěnných vysílačích JUNG pro Philips Hue lze individuálně přiřadit funkce. Ovládejte jednotlivá svítidla nebo skupiny svítidel zcela podle svých požadavků. Pokud se vaše potřeby změní nebo jsou přidány nové lampy, jednoduše rozšiřte přiřazení tlačítka, protože nástěnné vysílače JUNG pro Philips Hue jsou spínače, které s vámi spolupracují.

Žádné kabely, žádná baterie

Nástěnné vysínače JUNG pro Philips Hue pracují na principu „sběru energie“. Vzhledem k tomu, že k přenosu bezdrátových signálů je zapotřebí pouze malého množství energie, kinetická energie vznikající při přepínání je dostatečná k provozu vysílače bez baterií. Provoz je tedy prakticky bezúdržbový.

Řada spínačů JUNG pro lepší způsob života

Nástěnné vysínače pro Philips Hue se dokonale integrují do světa systému JUNG. Jsou kompatibilní s řadou JUNG A 550 a LS 990.

NÁSTĚNNÝ VYSÍLAČ A 550
Řada A 550 má rovné linie, které představují redukovaný designový jazyk v moderním interiéru. Sortiment vyrobený z nerozbitného termoplastu lze využít mnoha způsoby a svou širokou paletou výrobků splňuje všechny technické požadavky v soukromých budovách a nemovitostech.

NÁSTĚNNÝ VYSÍLAČ LS 990
Plochý vypínač LS 990 je klasikou mezi vypínači světel. Redukovaný design charakterizuje tenký rám a maximální pracovní plocha. S nadčasovou estetikou a více než 200 možnými funkcemi od vypínače po zásuvku s integrovanou USB zásuvkou imponuje architektům a majitelům budov již více než 50 let.

JUNG je partnerem Friends of Hue

Osvětlení, komunikace, bezpečnost, média, klimatizace, energetika – moderní systémová technika budov má mnoho aspektů. JUNG spoléhá na výkonnou technologii a silné kooperační partnery pro dokonalé propojení.

#SMARTLIGHTING S PHILIPS HUE
Philips Hue je celosvětově přední inteligentní systém LED osvětlení pro obytné prostory. Bezdrátový systém zahrnuje světla, světelné pásy, reflektory a lampy a lze jej ovládat pomocí aplikace, spínačů a hlasu. Se systémem osvětlení Philips Hue lze osvětlení v domě a zahradě proměnit v nevšední zážitek a využít jej zcela novým způsobem.

JUNG JE PARTNEREM FRIENDS OF HUE
Společně s výrobcem lamp Signify (dříve Philips Lighting) vyvíjíme certifikované komponenty pro chytré lampy od Philips Hue. Nástěnné vysílače JUNG pro Philips Hue fungují podle standardu ZigBee a jsou oficiálními partnerskými produkty Friends of Hue. Bezproblémově se integrují do systému osvětlení výrobce a jsou dokonce kompatibilní s Apple HomeKit pomocí Hue Bridge.

Propojte vypínače a lampy – zde je návod

Po nastavení v aplikaci Philips Hue převezmou nástěnné vysílače od JUNG stejné funkce pro ovládání jako u chytrého telefonu nebo tabletu.

1. PŘIPOJENÍ VYSÍLAČE K HUE BRIDGE
Dlouhým stisknutím tlačítka vpravo dole se spustí synchronizace. Nástěnný vysílač JUNG se poté připojí k Phillips Hue Bridge.

3. URČENÍ FUNKCE
Po propojení nástěnného vysílače se svítidly lze tlačítkům přiřadit různé funkce.

2. PŘIŘAĎTE MÍSTNOST
Po integraci je třeba nástěnný vysílač JUNG přiřadit k místnosti, ve které budou svítidla Philips Hue ovládána.

4. PŘIZPŮSOBTE SI OVLADAČ
Světelný systém od Philips Hue nabízí četné možnosti, od barvy osvětlení až po specifikaci světelných scén, které můžete nastavit po dokončení konfigurace.

Rychle a čistě připevněno

Nástěnné vysílače JUNG pro Philips Hue ideálně doplňují řadu přepínačů JUNG. Díky bezbateriové technologii EnOcean jsou prakticky bezúdržbové. Díky lepicí podložce nebo nosnému kroužku je lze instalovat flexibilně. Obě součásti jsou dodávány s výrobkem

Instalace na hladké povrchy
Nástěnné vysílače jsou ideální pro rozšíření stávajících elektroinstalací. Pomocí dodané lepicí podložky se jednoduše připevní na hladké povrchy. Jednoduše rychle a bez dalšího úsilí při instalaci.

Instalace na dutou stěnu a krabice pod omítku
Pro instalaci na krabici se pod vypínač přišroubuje nosný kroužek. Poté jednoduše umístěte modul vysílače s rámem a tlačítky na nosný kroužek – nástěnný vysílač JUNG je již bezpečně a bezpečně na svém místě.

Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth Low Energy

Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth LE umožňují intuitivní ovládání systémů chytrého osvětlení v obytných prostorech a budovách. Nové nástěnné vysílače s bezdrátovou technologií kompatibilní s IoT propojují digitální ovládání osvětlení s ergonomickým ovládáním vypínače.

BLUETOOTH NÍZKÁ ENERGIE

S novými nástěnnými vysílači od JUNG mohou uživatelé ovládat lampy a akční členy od mnoha výrobců, které spolu komunikují pomocí nového bezdrátového standardu Bluetooth Low Energy. Technologie je optimalizována pro IoT. Vyžaduje málo energie a přesto má působivý dosah 10 metrů. Zvětšení dosahu je dosaženo v závislosti na systému pomocí zařízení BT Mesh v síti.

BATTERY-FREE WITH ENOCEAN

Battery-free by EnOcean – no external power supply is necessary. The transmitters with EnOcean technology create the energy needed for the wireless impulses kinetically – complete without batteries or cables. The wall-mounted transmitters still operate devices reliably and securely.

Ideální pro ovládání osvětlení pomocí Casambi

Systém řízení světla Casambi ovládá LED lampy bezdrátově pomocí aplikace a je integrován do osvětlovacích systémů mnoha předních výrobců. Nástěnné vysílače od JUNG s Bluetooth lze snadno integrovat do digitálního ovládání světla přes Casambi.

The possibilities with Casambi:

 • switch or dim individual lamps on the go
 • calling scenes
 • group control
 • overall control of all connected lamps

    Pomocí bezplatného softwaru od Casambi lze na síť jednotlivě nebo ve skupinách ovládat až 250 LED lamp a spravovat je ve scénách. Aplikace jsou četné. Zasahují od kanceláří a zasedacích místností přes gastronomii, muzea a galerie až po eventovou a prezentační techniku.

    Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth LE a bezbateriové systémy řízení osvětlení s řízením Casambi jednoduše, spolehlivě a s nízkými nároky na údržbu.

    Implementace na místě závisí na naprogramování a použitých lampách a také na modulech přijímače Casambi. Tímto způsobem lze například DALI komponenty nebo fázové stmívače ovládat také nástěnnými vysílači JUNG v rámci instalace Casambi.

    Inteligentní řízení osvětlení a další

    Řada dalších výrobců integrovala bezdrátovou technologii Bluetooth LE do své technologie síťového systému. Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth LE jsou kompatibilní se systémy Bluetooth od:

    ARUBA
    Aruba Networks je dceřinou společností pro bezdrátové sítě společnosti Hewlett Packard Enterprise. 

     

    BLU2LIGHT
    Systém řízení osvětlení od Vossloh-Schwabe nabízí neutrální platformu pro integraci systémů DALI, DMX a 1-10V.

     

     

     

    CASAMBI
    Software od Casambi se používá k ovládání LED svítidel v rámci bezdrátové mesh sítě.

     

     

    HÄFELE CONNECT
    Aplikace pro zařízení Android ovládá všechny součásti systému osvětlení Loox LED a také funkční armatury, které lze ovládat přes Bluetooth pomocí Connect BLE boxů.

    WIREPAS
    Finský výrobce Wirepas poskytuje bezdrátovou komunikační technologii dostupnou v aplikacích IoT, jako je chytré měření, chytré osvětlení, logistika a sledování majetku.

    WISILICA
    WiSilica nabízí IoT řešení pro Human Centric Lighting, Real Time Tracking a zákaznická řešení IoT.

    OVLÁDÁNÍ XICATO
    Kalifornský výrobce Xicato vyvíjí bezdrátové LED světelné zdroje s integrovaným záznamem dat pro výstavní a prezentační místnosti.

    Řada spínačů JUNG pro lepší způsob života

    Nástěnné vysílače s Bluetooth LE se dokonale integrují do světa systému JUNG. Jsou k dispozici v souladu s řadami JUNG A a LS v bílé a antracitové i černé barvě.

    NÁSTĚNNÝ VYSÍLAČ 1-GANG A FLOW
    Řady ze série A a jejich rovné linie představují jasný designový jazyk v moderním interiéru. Řada spínačů z termoplastu odolného proti rozbití může být použita mnoha způsoby a svou širokou paletou výrobků splňuje všechny technické požadavky v soukromých budovách a nemovitostech.

    NÁSTĚNNÝ VYSÍLAČ 2-GANG LS 990
    Plochý vypínač LS 990 je klasikou mezi vypínači. Redukovaný design charakterizuje tenký rám a maximální pracovní plocha. S nadčasovou estetikou a více než 200 možnými funkcemi od vypínače po zásuvku s integrovanou USB zásuvkou imponuje architektům a majitelům budov již více než 50 let.

    Instalace rychle a čistě

    Nástěnné vysílače JUNG s Bluetooth LE se formou a funkcí snadno integrují do modulárního systému JUNG. Lze je nainstalovat prakticky všude.

    Katalogy

    Friends of Hue