JUNG je prémiovým dodavatelem designových vypínačů.

Společnost dnes patří s více než 1 400 zaměstnanci, 20ti dceřinými společnostmi a zastoupeními v přibližně 70ti zemích k předním středně velkým společnostem v elektrotechnickém průmyslu.

Když Albrecht Jung v roce 1912 založil v poklidném městečku Schalksmühle svou společnost, byly pro něj důležité tři věci: pokrok, kvalita a design. Tyto zásady charakterizují JUNG dodnes. „Pokrok jako tradice“ je postoj a zároveň závazek neustálého nového myšlení.

Výrobky JUNG v sobě spojují inovace, funkčnost, přesnost zpracování, trvanlivost a vysoký designový standard, který se řídí jednoduchou zásadou: nadčasový, ale ne nudný. Moderní, ale ne módní.

MADE IN GERMANYvýrobky JUNG jsou vyvinuty a vyrobeny v Německu a jsou celosvětově uznávány jako záruka spolehlivé vysoké kvality.

Závody JUNG v Schalksmühle a Lünenu ročně opustí 14 milionů zásuvkových vložek a 8 milionů podomítkových jednotek pro vypínače, vyrobených na plně automatických výrobních linkách. Vlastní vývoj a výroba nástrojů zaručují maximální přesnost.

OCENĚNÍ PRODUKTŮ JUNG   

O kvalitě designu a inovativním duchu svědčí četná ocenění, jako je například Innovative Interior ICONIC Award, German Design Award nebo Product Prize odborného časopisu Detail.

Innovative Interior ICONIC AWARD oceňuje to nejlepší ze všech oblastí interiérového designu. Řada vypínačů JUNG LS 1912 se v roce 2019 zařadila mezi nejlepší z nejlepších.

The German Design Award oceňuje špičkové práce v oblasti produktového a komunikačního designu. Mezi oceněnými se pravidelně objevují inovace z řady KNX od společnosti JUNG.

Časopis o architektuře DETAIL každé dva roky uděluje cenu DETAIL Product Prize inovativním stavebním výrobkům, systémům a materiálům. Řada LS ZERO pro zapuštěnou montáž byla oceněna cenou Detail Product Prize.