Posláním značky Bluesound je nabízet síťové přehrávače, které dokáží dokonale digitálně zachytit veškerou strukturu, hloubku, čistotu, dynamiku a energii hudby tak, jak byla nahrána interpretem. Jejich nekompromisní hardwarové a softwarové produkty, z nichž jsou mnohé patentovány a pyšní se různými světovými prvenstvími, jsou navrženy milovníky hudby pouze pro tento účel. Název, stejně jako všechny ostatní základní aspekty značky, má v této maximálně zaměřené vizi hluboké odůvodnění. Kdybychom totiž měli živé hudbě přiřadit barvu, byla by to právě modrá. Jakmile světla zhasnou a ještě předtím, než dozní veškeré pocity, promítá se tato barva do našeho společného zážitku.

HUDBA:

S Bluesound můžete okamžitě objevit a poslouchat miliony skladeb ze stávajících hudebních služeb, naladit oblíbené internetové rozhlasové stanice a podcasty z celého světa nebo přistupovat ke sbírkám hudby uloženým ve smartphonu, tabletu či notebooku a poslouchat je na jakémkoli přehrávači ve vaší domácnosti. Jednoduše klepněte na hudbu, kterou chcete poslouchat, v aplikaci BluOS kdekoli v domácnosti a nechte Bluesound, aby se stal srdcem vašeho poslechu.

POSLOUCHEJTE VEŠKEROU HUDBU, KTERÁ KDY BYLA NAHRÁNA

NALADIT JAKOUKOLI ROZHLASOVOU STANICI, PODCAST NEBO SPORTOVNÍ ZÁPAS Z JAKÉKOLI MÍSTNOSTI

Díky přístupu na vyžádání k tisícům místních a mezinárodních internetových rozhlasových stanic, sportovních her, audioknih, podcastů a všech dalších streamů si můžete naladit největší sbírku nekomerčního audia z celého světa z kterékoli místnosti u vás doma.

PŘÍMÝ PŘÍSTUP K VEŠKERÉ VAŠÍ HUDBĚ, AŤ UŽ JE KDEKOLI
Snadno přistupujte ke své osobní hudební knihovně uložené v chytrém telefonu, tabletu, počítači PC, Mac nebo na jakémkoli jiném síťovém pevném disku a připojte se k ní a bezdrátově streamujte své oblíbené sbírky a seznamy skladeb do jakéhokoli přehrávače Bluesound v několika málo krocích.

TECHNOLOGIE:

Bluesound spojuje síly hudby a technologie do ekosystému, který poskytuje nejlepší možnou kvalitu zvuku. K dosažení této synergie využívá Bluesound různé technologie, včetně pokročilých zesilovacích technologií společnosti NAD Electronics a světoznámých akustických technologií společnosti PSB Speakers. Konečným výsledkem je inovativní přehrávač, který poskytuje bohatý a detailní zvuk.

Využití výkonu BluOS® – pokročilého softwaru pro více místností, který umožňuje přístup k hudbě a její bezztrátové streamování do každé místnosti v domácnosti – umožňuje uživatelům vyhledat hudbu kdekoli v domácí síti, cloudové hudební službě nebo internetové rozhlasové stanici a sdílet ji s jakýmkoli hudebním systémem s podporou BluOS. BluOS také umožňuje vlastním integrátorům připojit, spravovat a ovládat síťovou hudbu ve smarthome s podporou integrace třetích stran.

Navštivte stránky Bluesound a stáhněte si aplikaci BluOS Controller.

Níže jsou uvedeny jen některé z výhod používání systému BluOS:

Hlas

Bluesound nyní podporuje hlasové ovládání. Alexa od Amazonu je první hlasovou integrací pro BluOS, která vám umožní pomocí hlasu prozkoumávat hudební služby, vybírat předvolby, upravovat úroveň hlasitosti, přepínat skladby v různých místnostech nebo dokonce seskupovat přehrávače a přehrávat hudbu v dokonalé synchronizaci v celém domě. Stačí připojit zařízení Alexa k systému Bluesound a ovládat hudbu jako nikdy předtím.

Přečtěte si více o ovládání systému Bluesound hlasem.

Airplay

Díky funkci AirPlay 2 v reproduktoru Bluesound 2i můžete připojit více přehrávačů po celém domě a nechat je spolu komunikovat prostřednictvím AirPlay. Poslouchejte hudbu v dokonalé synchronizaci, když chodíte z místnosti do místnosti, nebo přehrávejte různé skladby v různých místnostech a vše ovládejte na svém zařízení iOS. Můžete dokonce říct, jakou skladbu chcete poslouchat a kde, a nechat Siri, aby převzala kontrolu nad vaším hudebním zážitkem.

Přečtěte si další informace o Bluesound a Airplay 2

Roon ready

Roon sdružuje veškerou vaši hudbu, takže se nemusíte starat o to, kde je uložená, v jakém je formátu nebo odkud ji streamujete. Roon podporuje hudební soubory uložené na interních a externích pevných discích a NAS, vaši knihovnu iTunes, živé rozhlasové stanice a streamovaný obsah z TIDAL a Qobuz.

Přečtěte si více o Bluesound a ROON

Certifikováno audiofily

Hudební stopy s vysokým rozlišením jsou buď 24 bitů/96 kHz, nebo 24 bitů/192 kHz a obsahují až 6,5× více dat než standardní disky CD, takže si můžete poslechnout všechny detaily své oblíbené hudby ve špičkové kvalitě. Díky plné podpoře zvuku ve vysokém rozlišení ve všech přehrávačích Bluesound mohou posluchači streamovat nekomprimované hudební soubory WAV, FLAC a ALAC prostřednictvím stávající sítě Wi-Fi nebo připojeného zařízení USB.

Ovládejte hudbu odkudkoli

Aplikace BluOS Controller, která je k dispozici pro systémy iOS (iPhone, iPad), Android, Kindle Fire a stolní počítače se systémem Windows a Mac, byla vytvořena pro milovníky hudby. Jednoduše otevřete aplikaci BluOS na svém zařízení a získáte přístup k široké škále funkcí, včetně procházení oblíbené hudební služby, seskupování přehrávačů a mnoha dalších. Přehrávání hudby nebylo nikdy intuitivnější.

Podpora do druhého dne

Specializovaný tým podpory BluOS je vždy připraven a čeká na zodpovězení dotazů. Své dotazy jednoduše zadejte přímo prostřednictvím aplikace BluOS Controller nebo na webových stránkách podpory BluOS. Ať už se potýkáte s problémem, nebo se jen chcete dozvědět více, tým podpory BluOS je tu pro vás.

Přívětivé pro integrátory

BluOS nabízí bezproblémovou integraci s řídicími systémy smarthome, jako je například JUNG KNX a další. BluOS také umožňuje implementaci mezi jakákoli povolená zařízení, což z něj činí nejlepší hudební operační systém pro jakýkoli smarthome.

.

Bezdrátové domácí kino

Díky podpoře technologie Dolby Digital® lze zařízení PULSE SOUNDBAR a SUB bezdrátově propojit s dvojicí reproduktorů PULSE FLEX a vytvořit tak dokonalou sestavu bezdrátového domácího kina. Bezdrátový systém Bluesound lze bez problémů integrovat do jakékoli místnosti s televizorem a umístit posluchače přímo do centra zábavy s vysoce kvalitním prostorovým zvukem.

.

Bleskurychlé streamování

Přehrávače Bluesound využívají pokročilou technologii čipové sady WiFi, díky níž je doba připojení mnohem kratší a dochází k menšímu počtu přerušení jiným síťovým provozem. Bluesound také umožňuje uživatelům streamovat zvuk pomocí gigabitového Ethernetu, takže metoda připojení je pevná jako skála.

.

Nekonečné možnosti

Díky technologii aptX® Bluetooth v přehrávači Bluesound můžete bezdrátově streamovat jakoukoli hudbu nebo aplikaci ze zařízení podporujícího technologii Bluetooth v čisté kvalitě CD. Technologie aptX® Bluetooth výrazně snižuje přenosovou rychlost, aniž by ovlivňovala kvalitu zvuku nebo přinášela problémy s latencí, což posluchačům umožňuje vychutnat si streamy ve vyšší kvalitě na jakémkoli přehrávači Bluesound v domácnosti i mimo ni.

.

Poslech studiových nahrávek

V každém přehrávači Bluesound Player je zabudována revoluční end-to-end (studio – reproduktor) technologie známá jako Master Quality Authenticated (MQA), která zachycuje a přenáší zvuk v mistrovské kvalitě z nahrávek vašich oblíbených umělců do jakékoli místnosti ve vaší domácnosti. Každý přehrávač Bluesound Player obsahuje výkonný dekodér a vykreslovač zvuku pro systém MQA, který vám umožní slyšet přesně to, co umělec nahrál a schválil ve studiu.

Další informace o systému MQA najdete na webu.

.

Přístup k libovolné hudbě a její streamování

Objevování hudby nebylo díky systému BluOS nikdy jednodušší. Ať už streamujete miliony skladeb ze stávajících hudebních služeb, ladíte oblíbené internetové rozhlasové stanice nebo posloucháte hudbu uloženou lokálně, BluOS vám umožní poslouchat hudbu kdekoli v domácnosti.

.

3D zážitek s Dolby Atmos

Objevování hudby nebylo díky systému BluOS nikdy jednodušší. Ať už streamujete Zažijte filmy s kódováním Dolby Atmos s PULSE SOUNDBAR+ a připadejte si jako v trojrozměrném prostoru s každým zvukem umístěným přesně kolem vás, abyste si v pohodlí domova mohli vychutnat nadživotní pocit jako v kině. Přizpůsobte si vlastní zvukovou scénu pomocí čtyř poslechových profilů a virtualizace prostorového zvuku na zařízení PULSE SOUNDBAR+, včetně profilů Film, Hudba, Pozdní noc a Vypnuto.

Další informace o systému Dolby Atmos.

.