Intesis převodníky

 

Intesis převodníky slouží k propojení a integraci mezi různými protokoly a chytrými zařízeními. Je to nezbytný prvek pro efektivní řízení inteligentních domů, jelikož umožňují zařízením s odlišnými komunikačními protokoly vzájemně spolupracovat a poskytují tak uživatelům širší možnosti výběru chytrých zařízení bez obav z nekompatibility.

Jednou z klíčových výhod Intesis převodníků je jejich schopnost propojit zařízení pracující s různými protokoly, jako je např. decentralizovaný systém KNX, BACnet, Modbus, LonWorks, EnOcean a další.

 

Jednoduchá integrace a kompatibilita

Uživatelům umožňují jednoduše integrovat osvětlení, topení, klimatizaci či jiná zařízení s odlišnými protokoly. Pro integraci různých zařízení do chytré domácnosti nebo budovy nejsou potřeba žádné složité úpravy. Snadná integrace nejen šetří čas, ale rovněž také úsilí, které by bylo jinak nutné věnovat složitým konverzím a úpravám. V inteligentních domácnostech je často mnoho zařízení od různých výrobců, a právě Intesis převodníky zajišťují kompatibilitu mezi nimi a daným systémem inteligentní elektroinstalace.

 

Úspora energie

Převodníky Intesis zajišťují rovněž také úsporu energie, jelikož umožňují výrazně snížit spotřebu energie budov a zároveň přispívají k ochraně životního prostředí. Zároveň zlepšují uživatelský komfort a mají nepřetržitou podporu hlavních výrobců AC.

Můžete si vybírat chytrá zařízení od různých výrobců, aniž byste se museli zajímat o jejich kompatibilitu. Převodníky se vyznačují podporou široké škály komunikačních protokolů a představují klíčový prvek pro dosažení plné automatizace a propojení v chytrých domácnostech. S jejich pomocí mohou uživatelé vybírat zařízení do domácnosti podle jejich individuálních potřeb a preferencí, nejsou tak omezeny na jeden konkrétní standard.