DVEŘNÍ KOMUNIKACE JUNG A SIEDLE

JUNG spolupracuje se společností SIEDLE, která nabízí špičkové komunikační systémy, které za své technické řešení a vzhled každoročně sbírají mnoho designových ocenění.

Při použití venkovní jednotky SIEDLE, mohou být i vnitřní jednotky dveřní komunikace v kterémkoliv z prémiových designů JUNG. Vnitřní jednotky JUNG tak harmonicky zapadnou do zbytku elektroinstalace JUNG a vzhled všech interiérových ovládacích prvků bude jednotný.

Rádi vám vypracujeme cenovou kalkulaci na venkovní jednotky SIEDLE i na vnitřní jednotky JUNG.

S výběrem designu vnitřní i venkovní jednotky, může pomoci praktický konfigurátor.

VNITŘNÍ JEDNOTKY DVEŘNÍ KOMUNIKACE

Příklad designů JUNG

VENKOVNÍ JEDNOTKY DVEŘNÍ KOMUNIKACE

Příklad designů SIEDLE

Siedle Compact spojuje všechny podstatné funkce dveřní komunikace s vynikajícím designem a vysoce kvalitním nerezovým čelem. Tyto venkovní jednotky, dostupné ve verzi pro zapuštěnou montáž nebo povrchovou montáž, představují bránu do světa Siedle.

Siedle Classic je správná volba pro všechny, kteří kladou důraz na kvalitu a hodnotu masivního kovu, ale nepotřebují extrémní volnost provedení řady Siedle Steel, ani funkční variabilitu řady Siedle Vario. Dodává se ve stejně rozmanitém materiálovém provedení jako Steel.

Ocenění: Red Dot Design Award

Siedle Steel Čelní panel z plného materiálu, konstrukce bez viditelného upevnění, rovné plochy, čisté linie a přesné hrany – to vše podtrhuje estetiku materiálu. Na výběr je široká paleta povrchových úprav: zvolit lze nerezovou ocel, eloxovaný hliník, lesklou či matovou mosaz, chrom, barevný lak v libovolném odstínu RAL nebo barevnou metalízu.

Steel má nekonečně mnoho možností. Každé zařízení je vyrobeno na přání zákazníka podle geometrického konstrukčního rastru.

Ocenění: Design Award of Germany, Good Design Award, Innovation Award aj.

Siedle Vario Princip Vario je stejně geniální jako jednoduchý: spočívá na funkčních modulech a konstrukčním rastru. Moduly lze v rámci rastru uspořádat v libovolné konfiguraci, takže výsledkem je vždy formálně čisté a esteticky dokonalé komunikační zařízení. Všechny linie lícují a proporce ladí – i při integraci velkých informačních panelů nebo dopisních schránek.

Ocenění: iF Product Design Award, International Design Award, Bundespreis Produktdesign, aj.

Katalog

Dveřní komunikace