JUNG eNet SMART HOME: Více pohodlí a bezpečnost

– velmi jednoduše a bezdrátově

Spínání nebo stmívání. Ovládejte žaluzie nebo topení – z domova nebo na cestách. JUNG eNet SMART HOME je ideálním řešením pro větší pohodlí a bezpečnost u vás doma, v menších kancelářích, advokátních kancelářích apod. Nejen v novostavbách, ale především při modernizacích.

Bezdrátový systém eNet uzavírá mezeru mezi konvenční technologií, ve které jsou zařízení propojena pomocí napájecího kabelu, a síťovou technologií systému budov. S rozšířením eNet SMART HOME je možné přepínat a ovládat služby budovy přes chytrý telefon, místní nebo vzdálený přístup.

 

Přepínejte a ovládejte podle svých potřeb

Chcete vzájemně kombinovat žaluzie a osvětlení? Chcete dodatečně namontovat vypínač vedle postele? Chcete ovládat topení na cestách? JUNG eNet SMART HOME je vhodný pro řadu instalačních úloh. Bezdrátový systém připravený na budoucnost propojuje řízení budov v soukromých bytech a menších kancelářích.

 • Intuitivní ovládání pomocí nástěnného vysílače nebo aplikace
 • Zařízení od různých výrobců lze propojit do sítě
 • Snadno konfigurovatelné uživatelem
 • Hlasové ovládání přes Amazon Alexa a Goggle Assistant

Instalace rychle a čistě

Novostavba nebo stará budova, soukromá domácnost nebo menší komerční jednotka: bezdrátové přijímače eNet zmizí ve stávajících zásuvkách pod omítku nebo v podružných rozvodech. Váš servisní partner nainstaluje přepínače tam, kde jsou potřeba, aniž by kvůli tomu musely být narušeny stěny.

 • Spínače přesně tam, kde jsou potřeba
 • Montáž bez prachu a nečistot

JUNG eNet SMART HOME přináší více bezpečnosti

Venkovní osvětlení, simulace přítomnosti nebo vzdálený přístup – s eNet SMART HOME jste na bezpečné straně. A bezpečnost eNet SMART HOME se neomezuje pouze na odrazování nezvaných hostů. Komunikace síťových zařízení je plně šifrována. Pro vzdálený přístup přes smartphone zaručuje umístění serveru v Německu soulad s evropskými požadavky na ochranu dat.

 • Větší bezpečnost kolem domu
 • Přístup na cestách
 • Plně šifrovaná komunikace

Chytrá aktualizace standardních instalací

JUNG eNet SMART HOME je chytrá systémová technologie, která vám poskytuje veškerou volnost, kterou potřebujete. Váš eNet Service Partner pomocí několika jednoduchých kroků převede stávající standardní instalaci na bezdrátovou aplikaci – v celém domě, v jednotlivých místnostech nebo venku. Pokud se vaše přání změní nebo přibudou nové místnosti, jednoduše přidejte stávající bezdrátové komponenty, protože eNet SMART HOME je systém, který roste s vámi.

 • Ideální pro modernizaci standardní elektroinstalace
 • Snadno se přizpůsobí změnám ve využití místnosti
 • Kdykoli přidejte nové součásti

JUNG eNet SMART HOME –
Chytré možnosti pro domácnost a menší kanceláře

BYDLENÍ V CHYTRÉM DOMĚ ENET

Váš domov dokáže více s eNet SMART HOME. Ovládejte osvětlení, žaluzie, topení, zásuvky a mnoho dalšího jednoduše bezdrátově.

PRÁCE V CHYTRÉ KANCELÁŘI ENET

Snadno přeměňte menší kanceláře, advokátní kanceláře, agentury a další komerční prostory na Smart Office.

Katalogy

Bezdrátový systém JUNG eNet