Špičkový design a použití exkluzivních materiálů pro krásu a funkčnost vašeho domova.

Vypínače JUNG LS 990

Tato nejprodávanější řada, uvedená na trh v roce 1968, dnes patří k nadčasové klasice. Právě stoupenci čistých tvarů ocení strohou geometrii v nadčasových barevných odstínech. To je také důvod, proč komponenty z tohoto programu patří vždy mezi favority, pokud jde o moderní a jednoduchý design interiéru.

Plastová provedení: bílá, matná sněhově bílá, černá, matná grafitově černá, světle šedá, krémová.

Kovová provedení: nerez ocel, hliník, hliník antracit, hliník dark, klasická mosaz, antická mosaz, chrom, zlatá, ušlechtilé pozlacení.

Vypínače JUNG LS 990 LE CORBUSIER

Le Corbusier je považován za jednoho z nejvýznamnějších architektů 20. století. Tento výjimečný švýcarský umělec vyvinul jedinečný systém 63 originálních barev, které lze vztáhnout k přírodě a působí proto harmonicky v kombinacích. Každou z 63 barev lze kombinovat s jakoukoli jinou barvou v systému. Díky exkluzivnímu partnerství s Les Couleurs® Le Corbusier nabízí JUNG svou klasickou řadu LS 990 a její zapuštěnou variantu LS ZERO v těchto nezvykle působivých odstínech. Pro dokreslení působivé hloubky barev, jsou vypínače ručně malovány speciálním postupem, který jim dodává matný povrch.

Vypínače JUNG LS ZERO

Nadčasové, minimalistické, dokonalé: LS ZERO uplatňuje designovou klasiku LS 990 v novém, zapuštěném řešení. Nábytek, zdivo nebo sádrokarton: LS ZERO vytvoří v každé montážní variantě ploché spojení mezi povrchem a ovládacím prvkem. Tak získá váš nový interiér přesvědčivou tvůrčí výpověď. Alternativně je LS ZERO k dispozici také ve verzi s instalační výškou 3 milimetry.

Plastová provedení: bílá, matná sněhově bílá, černá, matná grafitově černá, světle šedá, krémová.

Kovová provedení: nerez ocel, hliník, hliník antracit, hliník dark, klasická mosaz, antická mosaz.

Řada LS ZERO je nabízena také v 63 originálních barvách Les Couleurs® Le Corbusier.

Vypínače JUNG LS DESIGN

Elegantní LS-designové rámečky s diskrétní stínovou mezerou na zadní straně, namontovány na zeď budí pomocí vzniklého stínu dojem, že se lehce vznášejí.

Plastová provedení: bílá, černá, světle šedá, krémová.

Kovová provedení: nerez ocel, hliník, hliník antracit, hliník dark, klasická mosaz, antická mosaz, chrom.

Vypínače JUNG LS PLUS

S řadou LS PLUS přichází do bydlení změna. V centru pozornosti jsou široké rámečky o velikosti 115 x 115 mm, vyrobeny z vysoce kvalitního skla. Spolu s velkými hmatníky a s diskrétní stínovou mezerou na zadní straně, vytvářejí překvapivě jiný vizuální efekt.

Skleněná provedení rámečků: bílá, světle zelená, černá.

Vypínače JUNG LS CUBE

LS CUBE nabízí moderní povrchovou variantu designové klasiky LS 990. LS CUBE je optimálním řešením v případě, že není možnost zapuštěné montáže, nebo pokud se má použít povrchová instalace jako záměrné stylistické zařízení. Nápadný design této řady je ideální pro otevřené prostory s loftovým charakterem. LS CUBE zejména esteticky vynikne na pohledovém betonu a přírodním kameni a vypadá dobře i na rustikálních dřevěných materiálech

Plastová provedení: bílá, matná sněhově bílá, černá, matná grafitově černá, světle šedá, krémová.

Kovová provedení: nerez ocel, hliník, hliník antracit, hliník dark, klasická mosaz.

Řada LS CUBE je nabízena také v 63 originálních barvách Les Couleurs® Le Corbusier.

Vypínače JUNG LS 1912

Tato unikátní páčková řada nabízí novou interpretaci vypínačů JUNG z prvních let své existence. Idea pro LS 1912 se zrodila jako pocta historie tradiční rodinné společnosti JUNG, založené právě v roce 1912. Tvar páčky lze zvolit mezi CYLINDER a CONE. Chromová varianta je pouze s páčkou tvaru CUBE.

Kovová provedení: nerez ocel, hliník, hliník dark, hliník matná sněhově bílá, hliník matná grafitově černá, klasická mosaz, chrom.

Řada LS 1912 s páčkou CYLINDER je nabízena také v 63 originálních barvách Les Couleurs® Le Corbusier.

Vypínače JUNG A CREATION

Elegantní rámečky s menšími hmatníky přesvědčí nejen čistým tvarem. S diskrétní stínovou mezerou na zadní straně, namontovány na zeď budí pomocí vzniklého stínu dojem, že se lehce vznášejí.

Plastová provedení: bílá, černá, hliníková, šampaňské, moka, matný antracit.

Skleněná provedení rámečků: bílá, černá, smaragdově zelená, noční modrá, křišťálově šedá, šampaňské, moka.

Vypínače JUNG A 550

Zaměřeno na to podstatné. A 550 je působivý díky minimalistickému designu. Lineární, nekompromisní vzhled této řady představuje jasný designový jazyk a dokonale doplňuje moderní nábytek.

Plastová provedení: bílá, matná sněhově bílá, černá, matná grafitově černá, hliníková, matný antracit.

Vypínače JUNG A FLOW

JUNG, moderní a přizpůsobivý: A FLOW zůstává stylový i když se vkus mění. Se svým lehkým harmonickým designem A FLOW sebevědomě zapadá do různých stylů interiéru.

Plastová provedení: bílá, matná sněhově bílá, černá, matná grafitově černá, hliníková, matný antracit.