logo

Dveřní komunikace

Dveřní komunikaceInovativní dveřní komunikační systémy od společnosti JUNG nastavují nové standardy inteligentní technologie, jednoduchou manipulaci a množství funkcí. Jelikož funkčnost se nejlépe prokáže jen ve správném prostředí, součást nabídky vypínačů JUNG tvoří i vnitřní jednotky.  Díky osvědčenému modulárnímu systému je možné najít rychle ten správný model, který bude odpovídat ostatní elektrické instalaci. Stejně rychlá je i samotná instalace a konfigurace. Tlačítko programování nebo uvedení do provozu pro instalujícího mnohé usnadní.

Dveřní komunikace v designu vypínače

Inovace v nejlepší podobě: Konstrukce vnitřních jednotek dokonale odpovídá stávající elektroinstalaci. Také množství funkcí zajišťuje optimální pohodlí. Například, když někdo z rodiny odchází z domu a chce zanechat krátkou hlasovou zprávu pro ty, kteří zůstávají doma. Na rozdíl od obvyklých poznámek na papíře je tentokrát zaručeno, že se vzkaz neztratí.
Návštěvníci se dočkají vhodného přivítání. Venkovní stanice z hliníku nebo nerezové oceli disponují nejen elegantním vzhledem, ale jsou také extrémně odolné. Takže dobrý dojem při vstupu zůstane pro návštěvníky zachován na dlouhou dobu.

Ikonka PDFKatalog ke stažení
Copyright © 2013 SMARTTECH s. r. o.
All rights reserved