logo

IBOX-KNX DSC4020

Intesis rozhraní mezi KNX a DSC MAXSYS PC4020 systémem alarmu

IBOX-KNX DSC4020KNX rozhraní MAXSYS DSC PC4020 alarm systém (PC4401 adaptér)

Intesis IBOX-KNX DSC4020 umožňuje propojení systému zabezpečení se systémem KNX.
Instalace je velmi jednoduchá, téměř Plug and Play. Prostřednictvím kabelu připojte Alarm k rozhraní Intesis rozhraní. Na druhé straně rozhraní Intesis připojte ke sběrnici KNX. Pomocí dodaného softwaru se nastaví pouze parametry a skupinové adresy.
Systém alarmu je spojen s KNX sytémem.

S Intesis komunikačním rozhraním můžete optimálně využít zabezpečovacího systému ve vaší domácnosti a získat tím rozšíření systému KNX.
Alarm  ve vaší domácnosti se skládá ze snímačů pohybu a magnetických kontaktů na dveřích a oknech, detektorů kouře, a dokonce i detektorů plynů, úniku vody, tyto senzory jsou tu jen pro bezpečnost a podávání zpráv.
Spojením se systémem KNX poskytuje mnohem více, než jen hlášení alarmu, díky tomu poskytuje všechny informace do systému automatizace. Samozřejmě, že alarm funguje pořád stejně.
Například, KNX systém ví, že je teď otevřené okno, nebo dveře, nebo je někde detekován pohyb, nebo je poplach, porucha, a to i v případě, že alarm je zapnutý nebo vypnutý.

IBOX-KNX DSC4020 - ovladačPříklady realizací:

Vizualizace alarm

Kompletní vizualizace alarmových stavů a zpráv, na první pohled můžete vidět, které okno nebo dveře jsou otevřené, tyto zóny jdou zapnout nebo vypnout, a dokonce mají informace, jestli je tam porucha nebo poplach.
Alarm se aktivuje, automatizace se postará o zbytek.
Při zapnutém alarmu systém domácí automatizace systému ví, že vstupujete do objektu, všechna světla jsou vypnutá a brána na příjezdové cestě hlásí, že je otevřená. Takže vypne zvuk alarmu.
Simulace přítomnosti funguje, i když nejste více jak dva týdny doma, rozsvěcí a zhasíná světla střídavě, a v nepravidelných intervalech.
V případě úniku vody uzavře přívod ventilem a vy obdržíte e-mail.
Alarm systém dokáže komunikovat s termostaty tak, že pokud je otevřené okno nebo dveře, vytápění nebo chlazení se automaticky vypne.

  • Plně obousměrné monitorování a ovládání
  • Robustní a spolehlivý hardware
  • Přímé připojení na sběrnici KNX
  • Nezávislá správa komunikace
  • Přímé připojení k PC44011 DSC MAXSYS Data Interface Module
  • Možnost povolit / zakázat zóny, monitorování stavu alarmu, komunikační chyby, atd.
Copyright © 2013
SMARTTECH s. r. o.
All rights reserved